Međuopštinska liga Titel-Žabalj

Rezultati i tabela posle 15. kola (02. 12. 2007.)

MOŠORIN: Miletić (Mošorin) – Jedinstvo (Gospođinci)  1:2

U fer, ali ne tako lepoj utakmici za gledanje ekipa Jedinstva je savladala domaću ekipu Miletića rezultatom 2:0. Poveli su Mošorinčani već posle 5 minuta kada je lopta posle ubačaja iz kornera odbijena van 16-erca, a na loptu je natrčao Banjac i šutnuo je. Gostujući igrači su uspeli da blokiraju taj šut, ali samo do štopera Nenada Lisića koji je  sa 3-4 metra postigao gol.
        Držala se ekipa Miletića sve do pred kraj poluvremena kada su sudije napravile veliku grešku. Pomoćni sudija je podigao ofsajd zastavicu i na terenu su svi stali. Međutim, glavni sudija je nastavio igru smatrajući da igrač nije bio u ofsajd poziciji iako nije mogao, za razliku od pomoćnika, da ima ni blizu dobar ugao. Tako je sudija malo i pomogao gostujućoj ekipi koja je u drugom poluvremenu iskoristila pravilno dosuđeni jedanaesterac i pobedila. Na ovoj utakmici najviše se primećivao sudija što pokazuje pravu sliku utakmice. Igrači su se na kraju utakmice pozdravili i čestitali jedni drugima na borbenosti i korektnosti u igri.

MOŠORIN: Miletić (Mošorin) -Jedinstvo (Gospođinci) 1:2

VILOVO: Obilić (Vilovo) – Hajduk (Čurug) 0:0

ĐURĐEVO: Bačka (Đurđevo) – Sloga (Lok)  odloženo

Slobodan: Hajduk (Gardinovci)