Vojvođanska liga Zapad – kadeti

FUTOG VISKOL – JUGOVIĆ 2 : 7 (2 : 1)

FUTOG. – Igralište Futog Viskola. Gledalaca 50. Sudija: Prole (Bačko Dobro Polje) 7. Strelci: Ivančić u 22. i 33. minutu za Futog Viskol, a Stojkić u 39, 55. i 57, Jakovljević u 47. i 75, Paćuk u 62. i Grubić u 73. za Jugović.

FUTOG VISKOL: Mirović 6, Ilić 6, Janković 6, Đerić 6, Žegarac 6, Spiridonović 6, Skendžić 6, Melvinger 7, Zotović 6, Ivančić 7, Marković 6.

JUGOVIĆ: Petković 7 (od 60. Golić 7), Ćorić 6,5 (od 46. Stojanović 7,5), R. Lakić 6 (od 46. Pintek 8), D. Lakić 7, Grozdić 7, Miljanić 7, Makivić 6 (od 46. Jakovljević 8), Grubić 8, Bubalo 7, Paćuk 7,5, Stojkić 8.

Igrač utakmice: Milan Stojkić (Jugović) 8.

Na kadetskoj utakmici u Futogu odigrana su dva toliko različita poluvremena, da se rivali prosto nisu mogli prepoznati! U prvom delu, u ravnopravnoj igri domaći su se bolje snašli i posle nešto više od pola sata već vodili sa 2 : 0 i pri tome propustili da realizuju opravdano dosuđeni jedanaesterac, dok su, sa druge strane, gosti propustili nekoliko izglednih prilika, a do gola su došli tek u finišu preko snalažljivog Stojkića.

Trener gostiju je na poluvremenu izvršio tri izmene, koje su vrlo brzo urodile plodom, tako da je već u 47. minutu Jakovljević izjednačio, a u 55. minutu Stojkić preokrenuo rezultat. Do kraja na terenu je postojala samo jedna ekipa – Jugović, a svaki napad je predstavljao novu šansu za povećanje vođstva. Na kraju, konačan ishod od 2 : 7 mogao je biti i ubedljiviji, da sudija Prole nije skratio utakmicu za 15 minuta u interesu zdravlja mladih fudbalera, a zbog sparnog i izuzetno teškog vremena za igru.

VFL ZAPAD – KADETI – REZULTATI I TABELA POSLE 27. KOLA

FUTOG VISKOL – JUGOVIĆ 2 : 7, FRUŠKOGORAC – METALAC AV 3 : 1, BORAC – MLADOST (BJ) 2 : 1, SLAVIJA – VRBAS 3 : 0 (pf), ELAN – MLADOST (T) 3 : 0, SUTJESKA – CRVENA ZVEZDA 6 : 1, KULPIN – TSK 2 : 5, ŽELEZNIČAR – BUDUĆNOST 3 : 1.