Vojvođanska liga Zapad – kadeti

JUGOVIĆ (KAĆ) – ELAN (SRBOBRAN) 1 : 1 (0 : 1)

KAĆ. – SC „Siget“. Gledalaca 150. Sudija: Maletin (Bačka Palanka) 7. Strelci: Vujaković u 54. minutu za Jugović, a Debeljački u 31. minutu za Elan. Žuti kartoni: D. Lakić, Ćorić, Miljanić, R. Lakić, Grozdić (Jugović), Plavšić, Čuča, Kovač, Matić (Elan). Crveni karton: D. Lakić (Jugović) u 64. minutu zbog drugog žutog kartona.

Igrač utakmice: Stojan Lakić (Jugović) 8,5.

JUGOVIĆ: Petković 7, Ćorić 6 (od 46. Makivić 6,5), R. Lakić 6 (od 57. Miletić 6), D. Lakić 6, Grozdić 7, Paćuk 7,5, Miljanić 7, Šuštum 6,5 (od 72. Stojkić 7), Bubalo 6, D. Vujaković 7,5, Antonić 7.

ELAN: Blagojević 7, Kaćanski 6, Dinjaški 6, Ćorić 6,5, Plavšić 7, Čuča 7, Kovač 6, Fulajtar 6, Matić 6, Debeljački 7, Makra 6,5 (od 77. Dovijarski /).

I pored uloženog htenja i borbenosti, kadeti OFK Jugović nisu uspeli da savladaju čvrstu i organizovanu ekipu iz Srbobrana, jer im je za nova tri boda bilo potrebno i malo sportske sreće, koja, ovaj put, nije bila na njihovoj strani.

Gosti su poveli u 31. minutu iz slobodnog udarca sa same aut-linije, posle greške golmana Petkovića, koji se iskupio u 80. minutu, kada je bravurozno odbranio šut sa svega pet metara, kada su već svi videli loptu u mreži. Gosti su u čitavom toku utakmice imali još dve šanse, dok su prilike za „tobdžije sa Sigeta“ propustili Stojkić i Antonić u tri navrata, Bubalo dva puta i po jednom Mitrić, Paćuk i Vujaković.

VFL ZAPAD – KADETI – REZULTATI TABELA POSLE 17. KOLA

Futog Viskol (Futog) – Mladost (Turija) 1 : 1; Slavija (Novi Sad) – Fruškogorac (Sremska Kamenica) 3 : 1; Borac (Novi Sad) – Železničar (Novi Sad) 3 : 2; Mladost (Bački Jarak) – Kulpin (Kulpin) 7 : 0; Vrbas (Vrbas) – Sutjeska (Bačko Dobro Polje) 5 : 1; Jugović (Kać) – Elan (Srbobran) 1 : 1; Metalac Asko Vidak (Futog) – Crvena zvezda (Novi Sad) 3 : 1; Budućnost (Mladenovo) – TSK (Temerin) 0 : 3.