BEOGRAD: Zamenik premijera i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da policija nema nikakve razloge da na bilo koji način sprečava bilo koga u izražavanju političkog, interesnog stava, ali da je nemoguće da u Beogradu bude 1.000 traktora i pri tome saobraćaj normalno funkcioniše.
Dačić je, posle redovne sednice Republičkog štaba za vanredne situacije u Palati Srbija, naglasio da će tokom dana razgovarati s predstavnicima nezadovoljnih poljoprivrednika na njihov zahtev.
Kako je naglasio, tokom njihovog protesta nigde nije zabeležen nijedan incident i poručio da svako može da dođe u Beograd na razgovore, ali na neki drugačiji način, a ne traktorima.
„Ne ulazim u to da li su njihovi zahtevi opravdani ili ne. Svako može da izrazi svoje mišljenje, ali pri tome ne sme da dozvoli, niti da na bilo koji način inicira kolaps u saobraćaju koji ugrožava druge građane Srbije“, poručio je Dačić.
Kliknite ovde da biste videli vest u celini na sajtu rtv.rs »
Autor: Redakcija
Datum: 30, 03, 2012.