MAJAMI: Najbolji teniser sveta Novak Đoković savladao je rano jutros Španca Davida Ferera sa 2:0 u setovima – 6:2, 7:6 (7:1) i plasirao se u polufinale turnira masters serije u Majamiju, gde brani titulu.
Đoković je u odličnom meču, nakon kojeg su oba aktera zaslužili buran aplauz, srušio otpor neugodnog Španca posle velike i zanimljive borbe. Svetski broj jedan još jednom je opravdao poziciju koju zauzima u teniskoj eliti, ali čestitke je zaslužio i Ferer, uporan i čvrst borac, koji se nijednog trenutka nije predavao.
Prvi set Srbin je dobio furioznom igrom i prosto je zbrisao protivnika. Silovito je krenuo od početka, servirao skoro besprekorno, a udarao snažno i precizno, pa je nakon brejka u trećem i sedmom gemu poveo nakon 32 minuta zaista impresivnog tenisa.
Kliknite ovde da biste videli vest u celini na sajtu rtv.rs »
Autor: Redakcija
Datum: 30, 03, 2012.