Sava Radosavljev rešio derbi

Derbi u Šajkašu opravdao očekivanja – BORAC (Šajkaš) – SREMAC-BEOMAL (Čerević) 2:1 (0:0)

ŠAJKAŠ: Stadion Borca, gledalaca oko 300. Vreme prohladno i kišovito. Sudija Šutulović (Novi Sad). Strelci: Radosavljev u 57. i 75. minutu za Borac i I. Mandić u 88. minutu za Sremac-Beomal. Žuti kartoni: Veselinović (Borac) i Kosović (Sremac-Beomal).

BORAC: Todorović, D. Ris, Gelić, Đurić, M. Ris, B. Ris, Zečević, Veselinović, Milanović (Šućur), Mihajlović (Romić) i Radosavljev (Ćiprovac).

SREMAC-BEOMAL: Đurić, Romić, Bojović, I. Mandić, Kljunić, Jovanović (M. Mandić), Kokanović, Popović, Murina (Radulović), Petrović i Kosović.

U veoma korektnoj i borbenoj igri, prvo poluvreme je prošlo u ispitivanju snaga i bez izglednijih prilika. U drugom poluvremenu razvila se bespoštedna borba za svaku loptu, sa mnogo duela i lepih poteza. Iskusni Sava Radosavljev sa dva efektna gola doveo je domaćine u vođstvo, da bi na samom kraju utakmice Igor Mandić atraktivnim udarcem glavom ublažio poraz gostiju.

Autor: Nikola D. Turajlić
Datum: 24, 03, 2008.