Mršav učinak rukometaša Šajkaške u Drugoj ligi

Titeljani nerešeno protiv ekipe Jabuke

U 11. kolu druge rukometne lige grupa Sever titelski rukometaši izvukli samo nerešen ishod. U prvom poluvremenu prikazali su solidnu igru da bi nastavak utakmice počeli sa  prednosti od 4 gola. Međutim, u drugom poluvremenu došlo je do pada u igri i gosti su uspeli odneti bod iz kaćke dvorane Hram. Na kraju utakmice  na semaforu je pisalo Titel Džon Dir: Jabuka 30:30 (17:11).
        Čuruški rukometaši na gostovanju u Novoj Pazovi doživeli su pravi debakl . Novopazovčani su se 43 puta upisali u listu strelaca, a njihovi golmani su samo 22 puta vadili loptu iz gola.
        Nakon 11. kola na čelu tabele je ekipa Apatina sa  21 bodom, Nova Pazova je na drugom mestu sa 19, dok su Titeljani treći sa 17 osvojenih bodova. Ekipa Metalac Asko Vidak, Jabuka i Proleter Agroživ su sakupili po 15 bodova. Hajduk iz Čuruga je zadržao trinaesto mesto.

U 12. kolu  Čuružani gostuju u Somboru gde će ih dočekati Dalmatinac iz Riđice, dok Titeljani odlaze u Futog, gde će im domaćin biti ekipa Metalac Asko Vidak.

Autor: Redakcija Ravnica INFO
Datum: 27, 11, 2007.