Opekli se favoriti

Međuopštinska liga Titel-Žabalj, rezultati i tabela posle 14. kola (25. 11. 2007.)

ČURUG: Hajduk (Čurug) – Miletić (Mošorin) 0:0

U potpunoj dominaciji tokom čitavog meča domaćini su ipak ostali bez dva boda i tako nisu uspeli da iskoriste kiks Jedinstva i naprave solidnu bodovnu prednost u odnosu na njih. Svih 90 minuta domacini su bili bolji ne dajući gostima ama baš nikakvu šansu za priliku. Nisu imali sreće ni Čuružani kada je jedan odličan šut sa 20 metara završio u levu golmanovu stativu. Treba napomenuti da je na golu stajao i fantastični golman koji je vadio lopte vec viđene u golu i tako zaslužio epitet igrača utakmice po ko zna koji put.
        Domaćini su od 10 minuta pa do kraja meča imali igrača više zbog drugog žutog kartona igrača iz Miletića, međutim to je samo dalo motiva gostima kojima treba skinuti kapu na borbenosti i zalaganju koji su pružili do kraja meča. Borili su se momci jedan za drugoga i na kraju im se to i isplatilo jer je ovo ipak bila utakmica prvog i poslednjeg na tabeli, do ove utakmice.
        Što se tiče same utakmice bila je fer i korektna bez ijednog incidenta.

GOSPOĐINCI: Hajduk (Gardinovci) – Jedinstvo (Gospođinci) prekid (verovatno 3:0)

Gosti su posle par uvodnih minuta brzo došli do 1:0 i to iz kontre što je totalno poremetilo domaćina. Drugi gol gostiju je bio na sličan način, posle greške u odbrani domaćina. Posle toga Jedinstvo ima inicijativu ne iskorišćavaju penal koji je bio pravilno dosuđen posle igranja rukom u kaznenom prostoru. Onda je došao i ključni trenutak, oko 25 minuta prvog poluvremena sudija pokazuje žuti karton zbog simuliranja gostujućeg igrača, ovaj nastavlja da protestuje i dobija drugi žuti, automatski crveni i onda nastaje tuča na sudiju od gostiju i sudija prekida utakmicu.

Rezultati i tabela posle 14. kola (25. 11. 2007.)

LOK: Sloga (Lok) – Obilić (Vilovo) 3:4

GOSPOĐINCI: Jedinstvo (Gospođinci)  – Hajduk (Gardinovci) prekid 3:0

Slobodan: Bačka (Đurđevo)