MOŠORIN: Miletić (Mošorin )- Obilić (Vilovo) 2:0

Miletić: Slavnić, D. Pavlović, Kovanušić, N. Lišić, Kozarev, Madžar, Banjac, Bogdanić,

Obilić: Cv. Đukić, Z. Đurić, K. Đurić, Milanović, B. Panić, Va. Đurić, Tr. Panić, I. Đurić, Ne. Đurić,

Igrač utakmice: Slavnić (Miletić)

Gledalaca: 100

Strelci: Bogdanić 28; Madžar 90

Sudija: Trivunović (Đurđevo)

Napokon dobri dani i za ekipu Miletića. U obostranoj lepoj i pravoj prvenstvenoj utakmici domaći su bili spretniji i pobedili ekipu iz Vilova i tako im se revanširali istim rezultat kojim su izgubili u Vilovu. Ekipa domaćih krenula je vrlo ofanzivno na početku utakmice i to im se isplatilo u 28. minutu kada je posle jedne odbijene lopte, lopta došla do Bogdanića i on je rutinski savladao golmana protivničke ekipe i tako nastavio uspešnu seriju svojih golova. U drugo poluvreme ušlo se ofanzivno i sa jedne i sa druge strane. Poslednjih deset minuta Vilovčani su stegli obruč oko golmana domaćih i stvarali prilike. Ekipa iz Mošorina je koristila njihovu potpunu inicijativu i pokušavala da iz kontranapada savlada golmana ekipe Obilića. To im se i isplatilo u 90. minutu kada je centaršut sa desne strane glavom rešio Madžar i postavio konačnih 2:0. Da su gosti imali prilika svedoči i igrač utakmice, sedamnaestogodišnji golman domaćih Svetozar Slavnić koji je uhvatio nekoliko lopti već viđenih u golu.

Rezultati i tabela posle 10. kola (28. 10. 2007.)

GARDINOVCI: Hajduk (Gardinovci) – Bačka (Đurđevo) 3:0

MOŠORIN: Miletić (Mošorin) – Obilić (Vilovo) 2:0

GOSPOĐINCI: Jedinstvo (Gospođinci) – Sloga (Lok) 6:0

Slobodan: Hajduk (Čurug)