MOŠORIN: Miletić (Mošorin)- Hajduk (Čurug) 1:2

MOŠORIN:Miletić(Mošorin)- Hajduk (Čurug) 1:2

Miletić: Slavnić, Živković, P. Lišić, Mađar, Pavlović, Prugić, Bogdanović, N. Lišić, Banjac (Kovanušić), Krunić, Trivunović.

Hajduk: Vlaškalin, Riđički, Simičić, Stanković, Majaki, Đarić, Lokalović, Suvajac, Njegovan, R.Samolovac,

P.Samolovac, Sanković.

Gledalaca:100

Strelci: 1:0 R. Samolovac u 13 minutu, 2:0 Sanković u 26 minutu, 2:1 Prugić (penal) u 46 minutu.

Sudija:Jovan Ćulum (Šajkaš)

Trka se nastavlja. Ekipa Hajduka iz Čuruga trijumfovala je na gostovanju u Mošorinu rezultatom 2:0. Gosti su počeli utakmicu napadački i postigli dva gola u prvom poluvremenu. Igrali su mnogo bolje od ekipe Miletića i to je donelo rezultata. U drugom poluvremenu kao da su ekipe zamenile mesta i sada su domaćini bili bolji, međutim postigli su samo jedan pogodak iako su imali prilika za izjednačenje. Tako je ekipa iz Čuruga ostala u trci za 1. mesto i sada prvoplasirani ima samo 2 boda prednosti.

Rezultati i tabela posle 7. kola (07. 10. 2007.)

MOŠORIN: Miletić (Mošorin) – Hajduk (Čurug) 1:2

VILOVO: Obilić (Vilovo) – Sloga (Lok) 2:1

GARDINOVCI: Hajduk (Gardinovci) – Jedinstvo (Gospođinci) 0:1

Slobodan: Bačka (Đurđevo)