RK „Titel Džon Dir“

Još jedan pobeda u gostima

Nakon pet odigranih kola u Drugoj rukometnoj ligi-grupa Sever Titeljani su na čelu tabele sa maksimalnim bodovnim saldom. U petom kolu na gostovanju u Šidu protiv Radničkog zabeležena je ubedljiva pobeda rezultatom 35:22, poluvreme 20:9.
        U ovom susretu protiv nešto slabijeg protivnika Titeljani su pokazali dobru i efikasnu igru. Odbrana  je bila na visini zadatka što pokazuje i rezultat prvog poluvremena. Istakli su se golmani Polić i Todorčević. U drugom delu nastavka utakmice trener Lončar je dao šansu i rezervnim igračima.

Za Titel Džon Dir igrali su: Stolevski 1, Budiša, Balog 2, Damjanov 2, Šipka 3, Ivković 7, Stevanović 3, Todorčević, Vojnović 3, Miličić 3, Polić, Stejin 6, Begenišić 5.

Autor: Dušanka Buvač
Datum: 25, 09, 2007.