Vojvođanska liga Zapad – kadeti

JUGOVIĆ (KAĆ) – TSK (TEMERIN) 1 : 0 (0 : 0)

KAĆ. – Sportski centar „Siget“. Gledalaca 100. Sudija: Utješanović (Novi Sad) 7. Strelac: Grubić u 87. minutu. Žuti kartoni: Grubić, R. Lakić, Miljanić (Jugović), Banić, Savić (TSK). Crveni kartoni: Stojkić (Jugović) i Vranešević (TSK) u 64. minutu zbog međusobnog udaranja bez lopte.

Igrač utakmice: Predrag Paćuk (Jugović) 8.

JUGOVIĆ: Petković 7, R. Lakić 6,5, Ćorić 6 (od 46. Miletić 6), D. Lakić 7, Grozdić 7,5, Paćuk 8, Miljanić 7,5 (od 89. Nađ /), Grubić 7, Bubalo / (od 15. Ostojić 7), Vujaković 7, Stojkić 6,5.

TSK: Novak 7,5, Vranešević 6, Ćipe 6, Banić 7 (od 15. Jovičić 6,5), Savić 7, Mandić 6 (od 46. Svitić 7,5), Šobot 6, Todorović 6, Vidaković 6 (od 67. Tomić 6), Jokić 6,5, Šereš 7.

U dobroj fudbalskoj utakmici, domaći kadeti su zasluženo savladali goste iz Temerina golom Dragana Grubića u samom finišu, koji je na dodavanje Predraga Paćuka iz prve, parabolom sa oko 25 metara, savladao do tada istaknutog golmana gostuju Uglješu Novaka.

Mlade „tobdžije sa Sigeta“ su imale više šansi, a najizrazitije nisu iskoristili Stojkić i Ostojić po dva puta i jednom Paćuk, ali treba istaći da su i Temerinci u par navrata ozbiljno pripretili, a posebno opasan je u drugom poluvremenu bio rezervista Nikola Svitić.

VFL ZAPAD – KADETI – REZULTATI I TABELA POSLE 19. KOLA

Fruškogorac (Sremska Kamenica) – Mladost (Turija) 6 : 1; Futog Viskol (Futog) – Železničar (Novi Sad) 3 : 1; Slavija (Novi Sad) – Kulpin (Kulpin) 7 : 3; Borac (Novi Sad) – Sutjeska (Bačko Dobro Polje) 10 : 0; Mladost (Bački Jarak) – Elan (Srbobran) 0 : 0; Vrbas (Vrbas) – Crvena zvezda (Novi Sad) 11 : 1; Jugović (Kać) – TSK (Temerin) 1 : 0; Metalac Asko Vidak (Futog) – Budućnost (Mladenovo) 6 : 0. Meč 18. kola: Železničar (Novi Sad) – Slavija (Novi Sad) 0 : 2. Utakmice 18. kola Elan (Srbobran) – Vrbas (Vrbas) i Sutjeska (Bačko Dobro Polje) – Mladost (Bački Jarak) registruju se službenim rezultatom 3 : 0 za Vrbas, odnosno Sutjesku, a klubovi Elan i Mladost kažnjavaju se oduzimanjem jednog boda, zbog nastupa igrača sa dve javne opomene.