Vojvođanska liga Zapad – kadeti

CRVENA ZVEZDA (NS) – JUGOVIĆ (KAĆ) 0 : 9 (0 : 5)

NOVI SAD. – Igralište na Vidovdanskom naselju. Gledalaca 150. Sudija: Hacopulos (Novi Sad) 6. Strelci: Grubić u 5. i 10., Bubalo u 20., 30. i  53., Antonić u 37. i 56., Stojkić u 73. i 75. minutu. Žuti karton: Mandić (Crvena zvezda).

Igrač utakmice: Vladimir Antonić (Jugović) 8,5.

CRVENA ZVEZDA: L. Panić 5 (od 55. Jugović 6), Krasnići 5 (od 30. Kovačević 5), Divac 5, Miljić 5, Mandić 5,5 (od 46. Pilipović 5), Gajić 5, Babinjec 5,5, Pašić 5, Petković 5, Jovanović 5 (od 38. Stojadinović), N. Panić 5 (od 46. Trifković 5).

JUGOVIĆ: Petković / (od 70. Golić /), Makivić 7 (od 55. Miletić 7), Ćorić 7 (od 46. Jokić 7), Pintek 7, Šuštum 7,5, Miljanić 7,5 (od 46. Stojkić 7,5), Paćuk 7,5 (od 70. Nađ 7), Grubić 8, Bubalo 8 (od 55. Mitrić 7), Vujaković 7,5, Antonić 8,5.

Kaznena ekspedicija sa kaćkog „Sigeta“ je na dva gostovanja, u Bačkom Dobrom Polju i Novom Sadu, postigla čak 22 gola! U sastavu Kaćana, pored trostrukog strelca Bubala, istakao se Antonić, koji je pored dva pogotka u sopstvenoj režiji pripremio još tri gola svojim saigračima.

Senku na ovu utakmicu bacio je sudija Hacopulos koji je prvo poluvreme skratio za 4, a drugo za 16 minuta, čime je iz nerazumljivih razloga mladićima oduzeo čitavih 20 minuta od lepog fudbalskog popodneva!

VFL ZAPAD – KADETI – REZULTATI TABELA POSLE 18. KOLA

Mladost (Turija) – Budućnost (Mladenovo) 3 : 1, TSK (Temerin) – Metalac Asko Vidak (Futog) 3 : 1, Crvena zvezda (Novi Sad) – Jugović (Kać) 0 : 9, Elan (Srbobran) – Vrbas (Vrbas) 6 : 0, Sutjeska (Bačko Dobro Polje) – Mladost (Bački Jarak) 0 : 6, Kulpin (Kulpin) 0 : 4, Fruškogorac (Sremska Kamenica) – Futog Viskol (Futog) 4 : 1, Železničar (Novi Sad) – Slavija (Novi Sad) igra se u sredu, 28. marta.