Rukometaši Partizana gostovali u Žablju za Mladena

ŽABALJ: U sportskoj hali u Žablju, pred oko 800 gledalaca, odigran je prijateljski meč između superligaša Partizana iz Beograda i prvoligaša ŽSK-a. Rezultat utakmice je 35:34 za Beograđane, a ako je za utehu, Žabaljci su dobili prvo poluvreme sa 16:14.

zabalj zsk partizan za mladena

Gosti su nastupili kompletni, i jedino je nedostajao gorostasni Marsenić, koji je na pripremama reprezentacije Srbije. Rezultat nije bio u prvom planu, jer je meč imao humanitarni karakter, i posvećen je Mladenu Bogojeviću, koji se leči od posledica teške saobraćajne nesreće, a inače je navijač crno-belih.
Viđena je dopadljiva utakmica, sa bezbroj lepih akcija, i šuteva, kao i atraktivnih odbrana golmana. Na kraju utakmice, u zadnjem minutu utakmice, Žabaljci su imali priliku da dođu do remija, ali je brzopletost u napadu to osujetila. Tokom čitavog meča aktere ovog uspešnog sportskog događaja su svesrdno podržavale dve grupe navijača, a igrači iz Beograda i Žablja nisu propustili priliku da ih neposredno pozdrave.

Izvor: zabalj.rs

Autor: Zdravko Siriški
Datum: 30, 10, 2013.