Prvo kolo VIBA lige Budisava – Odeon Basket

NOVI SAD, BUDISAVA: U prvom kolu ovogodišnje VIBA lige, košarkaši Budisave igraće protiv ekipe Odeon Basketa.

viba liga

 

Meč se igra u Balonu broj 1, koji se nalazi u okviru Sportskog centra Dejan Sremčević u Novom Sadu, kod Elektro-tehničke škole Mihajlo Pupin.

Tim iz Budisave sezonu je otvorio pobedom u prijateljskom meču, protiv ekipe Titela i sada se nada da će doći do još jednog trijumfa, stoga poziva sve ljubitelje sporta iz Budisave, ali i iz ostalih mesta da dođu, bodre ovaj tim, ali prvenstveno – da uživaju u košarci.

Igrački pogon Budisave: Slobodan Brdar, Blagoje Panić, Nebojša Kovačević, Nebojša Knežević, Nikola Kotarlić, Igor Raković, Milan Stanković, Jakša Stupar, Balša Stupar, Nemanja Gajić, Radenko Derajić, Ostoja Drinić, Nemanja Janković.

Dakle, u subotu, u 13:00, dođite u Balon broj 1, SC Dejan Sremčević i uživajte u košarci!

Autor: B. Stupar
Datum: 04, 10, 2012.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *