U Šajkašu odigrana revijalna fudbalska utakmica veterana

ŠAJKAŠ: Borac (Šajkaš) – Partizan (Beograd) 2:6 (1:4)

ŠAJKAŠ: Stadion Borca, gledalaca oko 150.Vreme i teren povoljni za igru. Sudije: Jovan Ćulum, Draženko Trivunovič i Đorđe Kalakovič, svi iz Šajkaša. Strelci: 0:1 Bane Smiljanić, 0:2 Radovan Marić, 0:3 Zoran Đurić, 1:3 Željko Marić (Borac), 1:4 Zoran Đurić, 1:5 Bojan Zavišić, 2:5 Marinko Đurić (Borac) i 2:6 Ričard Spaljoski.

BORAC: Steva Čenejac, Sretko Ris, Branko Bugarin, Dušan Đurić, Marinko Đurić, Rogić, Mile Stanković, Željko Marić, Nikola Babić, Brane Makivić, Dušan Jovanović, Dragomir Bajilo i Dane Rogić.
PARTIZAN: Saša Aleksić, Goran Kadenić, Nenad Đukanović, Davor Berber, Miroslav Červenj, Zoran Đurić, Bojan Zavišić, Bane Smiljanić, Radovan Marić, Goran Zarić, Milorad Žunić, Nebojša Vučićević, Ričard Spaljoski, Dragan Tomić, Radovan Antić i Milan Đelić.

U Šajkašu je proteklog petka (31. avgust 2012. godine) odigrana revijalna fudbalska utakmica veterana domaćeg Borca i beogradskog Partizana. Bila je to utakmica u kojoj su poluvremena trajala po 30 minuta, a rezultat je bio u drugom planu. Iako renomirani Partizan nije došao sa značajnijim brojem poznatih veterana, gledaoci su videli mnogo lepih golova i atraktivnih poteza na obe strane. Ipak je najlepše bilo i najduže je potrajalo treće poluvreme, koje je proteklo u druženju, razmeni iskustava i dogovoru o daljnjoj saradnji ova dva kluba.

Autor: N. D. Turajlić
Datum: 01, 09, 2012.