SKOPLJE: U snažnom nevremenu, praćenom jakim vetrom, koje je zahvatilo noćas severozapad Makedonije, poginula je jedna četvorogodišnja devojčica, a prema nezvaničnim informacijama, nekoliko ljudi je povređeno.
Nevreme praćeno jakim vetrom koji je podigao veliku prašinu trajalo je oko 10 minuta u Skoplju, gde su na više lokacija u gradu oštećeni krovovi i objekti i iščupano drveće.
Pored toga, Protivpožarna služba je saopštila da je na više lokacija u glavnom gradu zatražena intervencija vatrogasaca zbog manjih požara, koji su izbili uglavnom zbog pokidanih instalacija i kablova za struju.
Nevreme je zahvatilo i Tetovo i Gostivar, gde je snažan vetar trajao oko pola sata i izazvao materijalnu štetu.
Četvorogodišnja devojčica je nastradala u Tetovu, kada je na automobil u kojem se nalazila palo stablo.
Kliknite ovde da biste videli vest u celini na sajtu rtv.rs »
Autor: Redakcija
Datum: 12, 07, 2012.