Partizan bez finala Jadranske lige

TEL AVIV: Košarkaši Partizana neće braniti trofej šampiona Jadranske lige, pošto su danas u Tel Avivu izgubili od Cedevite 66:54 (14:15, 20:17, 17:14, 18:10) u polufinalu završnog turnira. Partizan je tako morao da se odbrani od trofeja koji je osvajao pet puta uzastopno.

Ekipe su loše počele utakmicu, sa mnogo grešaka, a Partizan se uglavnom bolje snalazio u prvih deset minuta, ali se Cedevita tokom vremena konsolidovala i zaigrala bolje.

Šut iz igre od tek 38 odsto

Partizan je uglavnom bio u zaostatku, a poslednji put je na kratko vodio krajem prvog poluvremena, kada je bilo 32:31. Pre toga su se ekipe nekoliko puta smenjivale u vođstvu, a posle toga je Cedevita kontrolisala ritam i rezultat i sigurno privela meč kraju.

Kliknite ovde da biste videli vest u celini na sajtu rtv.rs »

Autor: Redakcija
Datum: 28, 04, 2012.