Partizan pobedio Vojvodinu u Novom Sadu

NOVI SAD: Fudbaleri Partizana ostali su večeras sami na čelu tabele Superlige, pošto su u derbiju sedmog kola u Novom Sadu savladali Vojvodinu sa 2:1 i iskoristili kiks Crvene zvezde protiv kragujevačkog Radničkog .

Partizan je poveo u drugom minutu golom Lazara Markovića. Saša Ilić je uputio dugu loptu koja je preletela celu odbranu Vojvodine, a Marković je izašao sam ispred golmana Nemanje Supića i lako ga savladao.

Prednost crno-belih udvostručio je Marko Šćepović u 20. minutu.

Mohamed Kamara je uputio loptu u prazan prostor, a Šćepović se odlično ubacio i lako iskoristio situaciju jedan na jedan sa golmanom domaćina.

Vojvodina je smanjila prednost golom Milana Bojovića u 70. minutu koji je odlično šutirao sa 20 metara po zemlji u desni ugao golmana Vladimira Stojkovića.

Kliknite ovde da biste videli vest u celini na sajtu rtv.rs »

Autor: Redakcija
Datum: 01, 10, 2011.