Lazaru Tomiću bronzana medalja

TEMERIN: Na prvenstvu Srbije za mlađe kadete u Bačkom Brestovcu – stonoteniser Temerina Lazar Tomić obezbedio je plasman od 5 do 8. mesta. U paru sa Florijanom Fenjvešijem – Tomić je osvojio bronzanu medalju. Tako je u Temerin posle dužeg perioda stigla medalja sa prvenstva Srbije.

Tomić i Fenjveši su desetogodišnjaci, a za rivale su imali dve godine starije takmičare.
Na međunarodnom džudo turniru u Miškolcu u Mađarskoj – Temerinci su osvojili tri medalje. Tea Tintor zlatnu, Ana Bosnić i Kristijan Karan bronzana odličja.
Zaostali susret Novosadske lige između novosadske Mladosti i OFK Siriga igra se sutra na Novom naselju.
Na drugom memorijalnom turniru „dr Imre Kokai“ učestvovalo je šest kuglaških ekipa. Prvo mesto osvojio je TSK, ispred Termoventa i ekipe SUR Purić.
Šahisti Temerina poraženi su od ekipe Titela 3,5 : 4,5. U petom kolu Južnobačke lige Temerinci gostuju u Zmajevu.

Autor: Mile Milojević
Datum: 31, 05, 2011.