Peti uzastopni trijumf TSK-a

Temerin: RK Mladost TSK poražen je sinoć u Temerinu od ekipe Rudara iz Kostolca 20:26, prvo poluvreme 10:14. Jarački prvoligaš koji ima četiri boda u subotu putuje u Mokru Goru, gde će im domaćin biti novajlija iz ovog mesta, koji je uknjižio samo jedan bod.

Rukometašice Temerina savladale su ekipu Radničkog iz Bajmoka 22:18, prvo poluvreme 10:8. Temerinke u subotu putuju u Vrbas.
        Košarkaški klub Mladost-Teletehnika iz Bačkog Jarka dobio je susret protiv novosadske Duge, službenim rezultatom 20:0.
        Minulog vikenda dobar bilans fudbalskih klubova – pokvarili su Sirižani, koji su juče poraženi u Begeču 7:2.
        Fudbaleri savladali su Slobodu iz Novih Kozaraca 2:1, golovima Džogovića u 10 i 44 minutu.
        Fudbaleri temerinske Sloge doneli su bod iz Apatina. Iako su vodili 2:0, golovima Tomića i Stanojeva, Temerinci su dozvolili da poslednjeplasirana Mladost osvoji bod.
        Fudblaleri TSK-a igraju ove jeseni veoma dobro i efikasno. U poslednjih pet golova zabeležili su sve pobede, osvojili 15 bodova, uz izuzetnu gol razliku 29:0. Temerinci su juče savladali Proleter iz Banoštora 5:0. Tri gola postiogao je Lavrnja, po jedan Letić i Vorkapić.
        Mladost u subotu dočekuje Kikindu, Sirig ekipu Stražilova iz Sremskih Karlovaca, Sloga putuje u Nove Kozarce, a FK TSK u Rakovac.

Autor: Mile Milojević
Datum: 08, 11, 2010.