Medalje temerinskim biciklistima

Temerin: Đaci temerinskih osnovnih škola osvojili su najviše medalja na Prvenstvu Vojvodine u biciklizmu za đake i tako je opština Temerin sa 49 bodova najbolja na ovom masovnom takmičenju, koje je na stazi na Novosadskom sajmu u toku Sajma lova, ribolovca i turizma Lorist okupilo 240 đaka iz 30 škola.

Drugo mesto pripalo je opštini Kovačica sa 39 poena. Najviše titula pripalo je učenicima OŠ Imre Kokai iz Temerina, čak 7, tri titule osvojili su đaci OŠ Maršal Tito iz Padine, dve mladi biciklisti OŠ Petar Kočić iz Temerina.
        Zlatne medalje u Temerin su doneli Katarina Žarko, Aleks Nađ, Beatris Bartol, Nikoleta Oros, Robert Ileš, Ana Kolarić, Balaž Paška, Vladimir Ostojić, Andrea Guci, Roland Tista. Temerinci su osvojili i desetak srebrnih i bronzanih odličja.

Autor: Mile Milojević
Datum: 04, 10, 2010.