15. kolo TFL Novi Sad

Borac (Šajkaš) – Obilić (Zmajevo) 0:2 (0:0)

ŠAJKAŠ: Stadion Borca, gledalaca oko 100. Vreme hladno i maglovito, teren klizav. Sudija: Pupović (NS). Strelci: Trninić u 67. i Stanišić u 89. minuti za Obilić. Žuti kartoni: Milinović, D. Ris, Veselinović (Borac) i Stanišić (Obilić).

BORAC: Subić 6, D. Ris 6, Pantelić 6 (Gelić 6), Zečević 7, Rogić 7, B. Ris 7, Veselinović 7, Milanović 6 (Vukojčić 6), Doroslovački 7, M. Ris 7 i Todorović 6 (Šućur 6).

OBILIĆ: Luburić 7, Kavran 7, Hornjak 7, Rodić 7, Jovanović 6 (Srdić 6), Trninić 7,5, Popadić 7 Tončić 7, Milićević 7, Stanišić 8 (Stojanović -) i Kokanović 7.

Igrač utakmice: Jovica Stanišić.

U borbenoj i dinamičnoj utakmici lider na tabeli Obilić je pokazao da mu je tamo i mesto. Kod rezultata 0:1, domaći fudbaleri nisu realizovali opravdano dosuđen jedanaesterac i to je dalo krila gostima da pobedu overe prekrasnim golom Stanišića iz slobodnog udarca u 89. minuti.

Autor: Nikola D. Turajlić
Datum: 22, 11, 2009.