Žuti kartoni: Trninić, M. Pajić, A. Cetenji, Milišić (Titel), M. Ris, Romić, Jovanov, Radin
Crveni karton: Drinić (Titel)
Titel: Plavša, Hucki, Trninić, Marić, Milišić, Panić (Rakita), Galetin (A. Cetenji) Drinić, L. Pajić, M. Pajić, (Ališan) i Ćulum
Borac: Todorović, Perduh, Romić, Radin, Jovanov, B. Ris, M. Ris, Veselinović, Rokić (Milovanović), D. Ris, Mihajlović i Spasojević
Igrač urakmice: Z. Drinić

U osmom vanrednom kolu Područne lige Novi Sad Titeljani su slavili minimalnu, ali zasluženu pobedu 1:0. Utakmica je bila borbena i dinamična u kojoj su domaćini imali terensku inicijativu, a u izrazitim gol šansama bili su u 16. minutu L. Pajić i u 27. Ćulum. U prvom delu utakmice gosti su imali samo jednu šansu za gol.

U 36. minutu igre Drinić je izveo slobodan udarac, precizan i jak, koji je završio u mreži Šajkašana. Nakon vođstva od 2:0 Titeljani su imali šansi da povećaju rezultat iako su od 52. minuta igrali sa igračem manje jer je najboljem akteru ovog susreta, Driniću, sudija Milovan Šovljanski pokazao prestrogo dosuđeni drugi  žuti karton, a zatim i crveni.

Autor: Žika Marković
Datum: 12, 10, 2007.