Međuopštinska liga Titel-Žabalj

Jedinstvo (Gospođinci)- Miletić(Mošorin) 3:1

30.09.2007.

GOSPOĐINCI: Jedinstvo (Gospođinci)- Miletić(Mošorin) 3:1

Na utakmici 6. kola MFL u Gospođincima, ekipa domaćina je ostvarila novu pobedu i tako ostala na 2. mestu. Domaćini su savladali za sada još uvek neuigranu ekipu Miletića iz Mošorina rezultatom 3:1.

Rezultat je mogao biti i drugačiji ali neiskustvo i nedostatak snage i moći gostiju je ipak bio koban po ekipu Miletića.

Sjajno je ekipa Miletića otvorila meč i zapretila u par poluprilika. Kako to obično biva u ovoj mladoj ekipi gostiju jedan pad u igri i iz dve šanse domaćini daju dva gola i tako su već obezbedili lepu prednost. Tim rezultatom se i završilo prvo poluvreme. Drugo poluvreme domaći igrači su zaista lepo otvorili i sjajnom igrom postigli i treći pogodak. Međutim tada se tek ekipa Miletića budi posle onih dobrih uvodnih par minuta i u zadnjih 15 minuta stvara veliki broj prilika. Od svih prilika koje su mogle, ne samo da doprinesu izjednačenju, već i da doprinesu da gosti odu sa tri boda iskorišćena je samo jedna. Tolika je bila jačina gostiju koji su se razigrali i imali zaista 100% šanse koje je bilo teže promašiti nego pogoditi. Na kraju, rezultat je bio ipak na strani domaćina. Sledeće nedelje novo kolo i nove šanse za obe ekipe da se pokažu u dobrom svetlu.

Rezultati i tabela posle 6. kola (30. 09. 2007.)

ČURUG:Hajduk (Čurug)- Obilić (Vilovo) 2:0

ĐURĐEVO:Bačka (Đurđevo)- Sloga (Lok) 6:0

Slobodan:Hajduk (Gardinovci)