Vojvođanska liga Zapad – kadeti

BORAC (NOVI SAD) – JUGOVIĆ (KAĆ) 1 : 0 (1 : 0)

NOVI SAD. – Igralište Borca na Klisi. Gledalaca 100. Sudija: Bojović (Srbobran) 6. Strelac: Krstić u 22. minutu. Žuti kartoni: Ivanišević, D. Đaković (Borac), Miljanić, Petković (Jugović).

BORAC: Ivanišević 7,5, Tasić 7, Paprić 7, Bogdan 6,5 (od 72. Krnjajić 6,5), R. Đaković 7, Dubroja 7, Krstić 8, Kajkara 7, Radin 7, D. Đaković 7,5, Zec 6,5, (od 56. Dubroja 6,5).

JUGOVIĆ: Petković 7,5, Jokić 7 (od 74. Šuštum 6,5), R. Lakić 6,5 (od 46. Mitrić 7), D. Lakić 7,5, Grozdić 7,5, Miljanić 7 (od 64. Ćorić 7), Makivić 7 (od 76. Jakovljević 7), Grubić 7, Antonić 7, Paćuk 7, Bubalo 6,5 (od 46. Stojkić 6,5).

Igrač utakmice: Dragan Krstić (Borac) 8.

U derbiju kola, Klisanima je pripalo prvo, a Kaćanima drugo poluvreme ove vrlo kvalitetne utakmice. Domaći su od starta krenuli agresivno, ali su vezni red i odbrana gostiju uspešno odolevali sve do 22. minuta, kada je Krstić postigao evro-gol iz slobodnog udarca sa 20-ak metara od Petkovićevog gola. U drugih 45. minuta “tobdžije sa Sigeta” su preuzele inicijativu i potisnule lidera na njegovu polovinu, ali su Stojkić, Antonić i Grozdić propustili nekoliko sjajnih prilika za izjednačenje. Domaći su u 75. minutu mogli povećati vođstvo posle opravdano dosuđenog penala, ali je izvođač bio neprecizan, a utisak je da je sudija Bojović mirne duše i sa druge strane mogao pokazati na belu tačku, kada je posle šuta Antonića jedan od domaćih odbrambenih fudbalera igrao rukom u svom kaznenom prostoru. U finišu meča, Klisani su grčevito branili i na kraju odbranili prednost koja ih zadržava na vrhu tabele.

VFL ZAPAD – KADETI – REZULTATI I TABELA POSLE 25. KOLA

BORAC – JUGOVIĆ 1 : 0,   FRUŠKOGORAC – TSK 1 : 2,   SLAVIJA – METALAC MV 10 : 2,   MLADOST (BJ) – VRBAS 3 : 0,   SUTJESKA – MLADOST (T) 3 : 1,   KULPIN – ELAN 1 : 3,   ŽELEZNIČAR – CRVENA ZVEZDA 8 : 2,   FUTOG VISKOL – BUDUĆNOST 9 : 2.